Ödeme ve Teslimat

Ödeme Seçenekleri

-Havale/EFT ile ödeme

Güven Evim’den havale/EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. Havale ile yapılan ödemelerde %5 indirim yapılır. 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır. Havale için hesap numaraları iletişim bölümünde bulunmaktadır.

-Kredi Kartı ile ödeme

Güven Evim 128 Bit SLL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar. guvenevim.com, anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleştirilecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

-Kapıda ödeme

Siparişinizin ödemesini, dilerseniz kapıda ürünü teslim alırken kargo görevlisine yapabilirsiniz. Bunun için Sipariş Onay ekranında ödeme şekli olarak “Kapıda Ödeme” seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. Bu hizmet, kargo firması tarafından normal kargo bedelinden ayrı 5.90 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Sipariş ekranında Kapıda Ödeme seçeneğini işaretlediğinizde hizmet bedeli 5.90 TL otomatik olarak toplam ödeme tutarınıza ilave olacaktır. Söz konusu bedel her bir teslimat için bir kez alınır. Siparişinizde birden fazla ürün olsa dahi hizmet bedeli olarak toplam 5.90 TL kesilecektir.
Kapıda Ödeme seçeneğinde, kapıda ürünü tealim alırken kargo görevlisine nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Teslimat

guvenevim.com üzerinden verilen siparişlerde 5.99 TL kargo bedeli tahsil edilmektedir. Sipariş verme işlemi sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır.

Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) işgünü sonunda kargo firmasına teslim edilmektedir. Hafta içi 16.30’dan sonra, Cumartesi günleri saat 12.00’den sonra, Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler bir sonraki iş günü işleme alınmaktadır.

Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman siparişlerim sayfasından takip edebilirisiniz.

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 iş günü içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz guvenevim.com’a iade edilir.

guvenevim.com kargo işlemlerini Sürat Kargo ile sürdürmektedir. Siparişlerinize ait kargolar Sürat Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsamaktadır.